Hakkımızda

Altın Kurdele olarak, sosyal sorumluluk projelerimiz çerçevesinde 3 yıldan fazladır Antalya Cumhuriyet Meydanında bir stand çalışması başlattık.

Onbinlerce turist misafirimize ücretsiz kartpostal ve harita dağıttık. Aynı zamanda sokakta yaşamak zorunda kalan yüzlerce kedi ve köpek için yılda 1.5ton (1500 kg) kuru mama bağışı topladık ve onlara dağıttık.  Almanya – Belçika  vb avrupa ülkelerine kedi ve köpeklerimizi sahiplendirilmesini sağladık ve onlara sıcakbir yuvada yaşama şansını vermiş olduk.

Yüzlerce sokak hayvanının bakımını ve aşısını yaptırdık ve onların sağlıklı yaşamalarını sağladık.

Standımızdan bağış yapan tüm misafirlerimize Antalya’ya özgü hediyelikler, kartpostallar ve magnetler dağıtarak misafirlerimizinde memnun kalmalarını sağladık.

İnanıyoruz ki daha uzun yıllar boyunca Antalya’mızda bu çalışmalarımızı devam ettirir, turistlerimizin ve sokakta yaşayan canlılarımızın mutlu olmalarını sağlayabiliriz.

STAND İŞLEYİŞİ..:

Sayfamızda yer alan resimlerden de anlaşılacağı gibi standımız ücretsiz harita ve kartpostal dağıtılan ve aynı zamanda sokak hayvanlarımız için bağış yapılabilen resmi bir sosyal sorumluluk standıdır.

Yerli ve yabancı misafirlerimiz, az - çok demeden  standımıza yapmış oldukları bağışları karşılığında kumbaramıza bir paket mama atabiliyor veya mamayı yanlarına alıp gezerken dağıtabiliyorlardır.  Bu bağışları karşılığında biriken mamalarımız her hafta sonu 15 kiloluk paketler halinde besleme noktalarımıza götürülüyor ve yüzlerce canlının doyurulması sağlanıyordur. Aynı zamanda biriken para bağışları ile sokak hayvanlarımızın hijyenik aşıları , steril olmaları, kısırlaştırılmaları ve sahiplendirilmeleri çalışmaları yapılmaktadır.

Ayrıca  bağış yapan her turistimize hediyelikler – anahtarlıklar veya Antalya magnetleri vb. ürünler hediye edilmekte ve turistlerimizin de memnun kalmaları sağlanmaktadır.